احراز هویت KYC

راهنمای احراز هویت

سوالات متداول

مشاهده فیلم شرایط فروش و اطلاعات کامل

لطفاً به دقت شرایط مذکور در صفحه هر محصول را به دقت مطالعه نموده و 🔗فیلم آموزشی را مشاهده نمایید چراکه تمام اطلاعات ذکر گردیده و نهایتاً درصورت مطالعه موارد فوق الذکر و داشتن سوال یا نیاز به مشاوره ، از چت آنلاین سایت در گوشه سمت راست و یا 🔗لینک اینجا می توانید از مشاوره و راهنمایی تیم مشاوران ارمغان بهره مند گردید.

آیا قیمت های نقدی خودرو و دیگر وسایل نقلیه قیمت روز بازار و همگی صفر مدل 1403 است ؟

قیمت هر خودرو برای فول آپشن ترین مدل موجود در بازار می باشد بعنوان مثال خودرو پژو 207 دارای مدل های مختلف و اختلاف قیمت چند صدمیلیونی می باشد و ملاک شما نمی تواند ارزان ترین مدل آن باشد . و قیمت ها به روز می باشد مگر در مواردی خاص که بازار دچار التهاب هیجانی و زودگذر چند روزه باشد. البته درصورت کاهش و افت قیمت در هنگام تحویل ملاک ، قیمت بازار در روز تحویل بوده و چنانچه قیمت ها افزایش یافت ملاک قیمت ، مبلغ زمان ثبت سفارش می باشد. و برای خودرهای صفر که در سال 1403 تولید نمی گردد و صفر/خشک 1402 می باشند ، در سند که در رهن می باشد قید می گردد که صفر و تحویل 1403می باشد و اولین پلاک به نام خریدار صادر می گردد.

آیا شرایط فروش و ضمانت دقیقاً موارد ذکر شده است و بعداً مدارک اضافی درخواست نمیگردد؟

هیچگونه مدرک اضافی درخواست نخواهد شد و کاملاً طبق شرایط مذکور در صفحه توضیحات هر محصول عمل میگردد.

درصد سود ( بهره ) جهت خرید اقساطی چقدر است ؟

درصد سود برای خرید اقساطی 22% واقعی می باشد ، بطوریکه اکثر شرکت های لندتک یا فروش اقساطی و حتی برخی بانک ها ! ادعای درصد سود پائین تری دارند که کاملاً کذب و به نوعی فریب مشتریان می باشد چراکه 🔗طبق فرمول بانک مرکزی (🔗لینک اینجا) با محاسبه سود ، ادعای واهی ایشان آشکار میشود که بهره دریافتی و واقعی بعضاً 60 تا 70 درصد می باشد. برای محاسبه سود و اقساط طبق فرمول بانک مرکزی می توانید به این 🔗لینک مراجعه نمائید تا خود صحت و سقم یا ادعاهای کذب را متوجه گردید.

زمان تحویل چه مدت می باشد؟

" پروسه تحویل" فوراً پس از پرداخت مبلغ اولیّه ، در همان روز آغاز و عملیاتی میگردد و تحویل در مکان خریدار توسط نماینده ارمغان می باشد

"پروسه تحویل 11 گانه" شامل موارد زیر جهت اخذ موارد 11گانه تضمین و ضمانت می باشد : 

1: ارسال/بارگذاری مدارک هویتی و فیلم و عکس احراز هویت کامل و KYC

2: صدور بیمه نامه ها

3: اخذ تعهدنامه محضری 

4: اخذ امضای دیجیتال 

5: اخذ گواهی امضاء و اثر انگشت محضری از دفاتر اسناد رسمی

6:  دریافت سفته

7: فعالسازی گواهی امضاء  دیجیتال/OTP توکن سخت افرازی USB اختصاصی دارای کیف پول دیجیتال(Digital Wallet)  و اختصاصی ارمغان جهت ورود به "پرتال اقساط" 

8: فعالسازی ، نصب و راه اندازی ردیاب (جی پی اس/GPS) سیمکارتی دارای دزدگیر ماهواره ای با رجیستر سیمکارت دیتای بنام 

9: تاییدیه آدرسGNAF توسط پست ج.ا.ا  جهت احراز اقامتگاه قانونی

10: امور تنظیم سند و و قرار گرفتن در رهن/عدم امکان انتقال و فروش 

11: استعلام سامانه هدا از ثبت احوال ،سامانه شاهکار ،کد شهاب و تطابق با دولت الکترونیک - همچنین استعلام بهمراه بازدید و بازرسی حضوری موارد فوق الذکر توسط نمایندگان یا کارشناسان/وکلای ارمغان

زمان پروسه فوق بسته به محل اقامتگاه متقاضی روستا/شهر/شهرستان یا مراکز استان متفاوته ، تا جواب استعلام ها دریافت گردد یا هماهنگی جهت حضور وکیل در اقامتگاه متقاضی ، به هر جهت بلافاصله پس از خرید یا ثبت سفارش بدون فوت وقت عملیّات تحویل و هماهنگی با متقاضی توسط پشتیبانی آغاز می شود جهت دریافت مدارک هویتی برای احراز هویت و بعد از دریافت جواب استعلام های هویتی و Gnaf اقامتگاه ، اقدام میشود برای اخذ تعهدنامه محضری و اخذ سفته به ارزش مجموع اقساط در شهر خریدار/متقاضی توسط وکیل گروه ارمغان ، پس از آن فعال سازی توکن سخت افزاری/OTP گواهی امضای دیجیتال ، سپس صدور سند و عملیات در رهن قرار دادن سند ، صدور بیمه نامه ها ، دریافت سیمکارت دیتا جهت تنظیمات و نصب GPS ماهواره ای ، سپس آخرین مرحله یعنی ارسال و تحویل در محل/شهر متقاضی توسط نماینده گروه ارمغان بهمراه کارشناس رسمی دادگستری بوده جهت تاییدیه اصالت و سلامت خودرو یا وسیله ی حمل و نقل و تنظیم وقت یا قرار پلاک گذاری ، لازم به ذکر است که گروه ارمغان سریعاً و فوری اقدام می کند جهت انجام کلیه عملیات پروسه تحویل و لازم بوده که خریدار نیز همکاری کامل در ارسال مدارک و بارگذاری موارد خواسته شده در سایت را انجام داده تا تعلّلی در پروسه تحویل ایجاد نگردد. 
تبصره مهم : حوادث قهریه و فورس ماژور یا اتفاقات ناگهانی اجتماعی / امنیتی و مواردی که منجر به قطعی اینترنت کشوری یا اختلال در روند اداری که در برخی مواقع باعث تاخیر در جواب استعلام ها / یا انجام امور میگردد ، که الحمدلله و خوشبختانه خیلی نادر این مسائل رخ می دهند ، و خارج از کنترل گروه ارمغان می باشند جزو تاخیر در پروسه تحویل برای گروه ارمغان محاسبه نمی گردد.

*** تمام موارد فوق الذکر توسط پشتیبانی و راهنمایی کارشناسان انجام می پذیرد و نیازی به علم خریداران برای اجرای موارد فوق نمی باشد*

*افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و  سازمان بهزیستی و مشمولان یارانه معیشتی در اولویت و دارای شرایط ویژه با  سود بازپرداخت پایین تری (21% در روش بانکی و 17% در روش ارزی) می باشند.

*متقاضی بایستی عضو هیچگونه حزب سیاسی مخالف نظام جمهوری  اسلامی ایران و فرقه های مذهبی انحرافی نباشد. مقیّد بودن به دین مبین  اسلام ( به استثناء ارامنه و مسیحیان محترم ) و اعتقاد به نظام جمهوری  اسلامی ایران از الزامات ثبت سفارش برای فرد متقاضی می باشد.

*امکان انصراف از سفارش و تسویه یا تقسیط کمتر از 6 ماه وجود نداشته و همچنین امکان خرید نقدی وجود نداشته چراکه نوع فعالیت گروه ارمغان از نوع  لِندتِک و فروش اقساطی / لیزینگ می باشد.

*همچنین ثبت سفارش جهت خرید اقساطی به منزله قبول تمامی شرایط مندرج در صفحه هر محصول می باشد و متقاضی ملزم به همکاری با نمایندگان یا کارشناسان / وکلای ارمغان در جهت ارائه مدارک جهت تکمیل موارد 11گانه تضمین مندرج در جدول شرح محصول و سفارش خود می باشد ، و لازم به ذکر بوده هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد. در غیر اینصورت طی مهلت 4 ماهه درصورت عدم همکاری از طرف ایشان ، سفارش باطل و هزینه عودت نمیگردد.

*مطابق با طی زمان تکمیل پروسه 11گانه فوق الذکر ، بر اساس " اولویت " از لحظه ثبت سفارش و پرداخت هزینه مبلغ اولیه ، تحویل در محل خریدار توسط نماینده ارمغان حداقل 4 الی 6 ماهه بوده و در تمام این مدت متقاضی بایستی تمام مدارک خواسته شده مذکور در موارد 11گانه تضمین به پشتیبانی ارائه نماید ضمناً هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد.

*در پروسه تحویل و مرحله احراز هویت یا زمان تحویل توسط نماینده درصورتی که مشخص گردد فردی هویت و مدارک خود را در اختیار دیگری قرارداده یا هویت بصورت غیرقانونی و اجاره ای می باشد ، وی به مراجع قانونی معرفی خواهد شد ، تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.


چرا هنگام پرداخت مبلغ سفارش اتصال به درگاه با خطا مواجه میشه یا وارد درگاه نمیشه ! ؟

خطا به این دلیله که مبلغ سفارش یا پرداختی شما بالای 100 میلیون تومانه ! چراکه به دستور بانک مرکزی حداکثر مبلغ 100 میلیون تومان امکان پرداخت آنلاین در هر نوبت از اتصال به درگاه وجود داشته و برای مبالغ بالای 100 میلیون تومان امکان اتصال به درگاه مقدور نمی باشد و جهت پرداخت بایستی کیف پول بخش کاربری خود را از 🔗لینک اینجا در دو نوبت و مجموعاً به مبلغ محصول مورد نظر شارژ نموده و ثبت سفارش با انتخاب گزینه ی پرداخت با کیف پول را انجام دهید. و یا از طریق فرم پرداخت 🔗لینک اینجا در دو نوبت و مجموعاً به مبلغ محصول مورد نظر پرداخت را انجام دهید.

چرا جهت ثبت سفارش/خرید مبلغ اولیه دریافت می شود؟ آیا امکان دارد مبلغ اولیه را پرداخت نکنم؟

لِندتِک ارمغان هیچگونه کارمزد یا پیش پرداختی دریافت نمی کند ، اما فردی که متقاضی وام یا خرید وسایل حمل و نقل می باشد بایستی ایشان هزینه موارد ذکر شده در زیر را پرداخت نماید تا ارمغان مراحل و پروسه تحویل را آغار نماید ، و تنها به دلیل اینکه متقاضی یا شخصی بدون احراز هویت/اقامتگاه و بدون ارائه سفته و تعهدنامه محضری و عدم پرداخت مبلغ اولیه بابت موارد 11گانه تضمین ، هوس ثبتِ سفارش کرده ، امکان اینکه گروه ارمغان هزینه نموده و زمان و انرژی نماینده/وکلا و پرسنل خود را صرف ایشان نماید وجود ندارد ، اگرچنین فردی انتظار دارد هزینه های تضمین11گانه + ایاب و ذهاب نماینده و وکلا جهت تحویل را نیز ارمغان داده و در جستجوی ایشان بوده (🐝مثل هاچ زنبور عسل🐝) تا خودرو یا وسیله حمل نقل را تحویلشان دهد  بسیار مضحک میباشد😂😂😂 ، لابد انتظار میرود اقساط شان را نیز ارمغان پرداخت نماید 😳😳😳 ، برای ایشان تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که بگوییم منتظر باش تا بیاد 🤪🤪🤪  . متقاضی بایستی هزینه موارد زیر را پرداخت کرده و در روند احراز هویت و پروسه اداری کمال همکاری را با پشتیبانی ، کارشناسان ، نمایندگان و وکلای  ارمغان انجام داده تا تحویل سفارش وی تسریع گردد
!!! مبلغ پرداخت اوّلیه بابت موارد زیر بوده :
1) هزینه سخت افزار دو کاره اختصاصی ارمغان : OTP / توکن گواهی امضاء دیجیتال سخت افرازی با قابلیت کیف پول دیجیتال (Digital Wallet)
2) هزینه GPS / ردیاب سیمکارتی و دزدگیر ماهواره ای (با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور)
3) هزینه صدور انواع بیمه نامه ها مذکور در موارد 11گانه تضمین ( با توجه به نوع و قیمت نقدی وسیله نقلیه ، هزینه آن متغیّر می باشد ، بطوریکه هر اندازه قیمت محصول بالاتر باشد هزینه بیمه ها نیز بیشتر می شود )
4) هزینه سفته ( با توجه به قیمت نقدی محصول ، هزینه آن متغیّر می باشد )
5) هزینه تعریف امضاء دیجیتال و تقسیط در پرتال
6) هزینه احراز هویت کامل
7) هزینه های پست و استعلام ها
8) هزینه های محضر/دفتر اسناد رسمی
9) هزینه سیمکارت دیتا
10) هزینه های نماینده/نمایندگی جهت امور اداری
11) دیگر  موارد زیرساخت مذکور در موارد 11 گانه تضمین/ضمانت


چرا مبلغ اولیه هر یک از محصولات با هم متفاوته ؟

بدلیل اینکه وسایل حمل و نقل قیمت های(قیمت نقدی) متفاوتی دارند و به این علت هزینه های بیمه نامه ها و سفته و دیگر موارد زیر ساخت تامین و تحویل بالاتر رفته ، متعاقباً مبلغ و هزینه اولیّه سفارش/خرید نیز به تبع آن بیشتر می شود

درصورت تسویه کامل زودتر از موعد اقساط قبل از 5 سال ، سود چگونه محاسبه میگردد؟

در هر زمان بعد از شش ماه (کمتر از 6 ماه این امکان وجود ندارد) امکان تسویه اقساط وجود داشته به این صورت که در سرسید قسط هفتم یا مثلاً بیست و پنجم فردی قصد تسویه داشته باشد ، بهره/سود او نیز 7 ماهه یا 25 ماهه محاسبه شده و تسویه انجام می گردد و برای این منظور و محاسبه سود به تعداد ماه دلخواه می توانید از 🔗حسابگر اقساط و سود طبق فرمول بانک مرکزی ج.ا.ایران🔗 استفاده نمایید.

آیا ممکنه مبلغی را به عنوان پیش پرداخت داده تا مبلغ اقساط کمتر شود؟ چه زمانی باید آنرا پرداخت کنیم؟

بازپرداخت اقساط 5 ساله یا 60 ماهه می باشد و درصورت تمایل این امکان فراهم بوده که اقساط قابل تبدیل به مدت و تعداد کمتر نموده یا درصورت دلخواه پیش پرداخت به هر میزان پرداخت کرده ، آن هم  فقط در زمان و لحظه تحویل محصول یا وسیله نقلیه و در زمان ثبت سفارش  و پیش از تحویل هیچگونه پیش پرداختی بجز هزینه اولیه ثبت نام از متقاضیان دریافت نمی گردد. تا مبلغ اقساط و بهره پرداختی شما کمتر گردد و نیز امکان تسویه در هر زمانی بدون تحمیل هیچگونه هزینه اضافی بصورت آنی فراهم می باشند.
جهت محاسبه مبلغ اقساط به تعداد دلخواه از حسابگر🔗  استفاده نمایید

چگونه سود و تعداد اقساط را به دلخواه خودم را با حسابگر می توانم محاسبه کنم ؟

درصد سود دریافتی در سامانه ارمغان 22% و حداکثر تعداد اقساط 60 ماهه می باشد و شما با قراردادن مبلغ کل محصول و مشخص کردن تعداد اقساط می توانید از این 🔗لینک حسابگر عملیات مورد نظر را انجام دهید.

چگونه رسیدسفارش یا فاکتور رسمی خود را دریافت کنم ؟

با ورود به بخش کاربری و پنل ، از قسمت سفارشات ( لینک اینجا🔗 ) با کلیک روی آیکون پرینت و چاپ می توان فاکتور رسمی دارای بارکد و اطلاعات کامل ارمغان همراه با کد اقتصادی را دانلود یا چاپ کرد.

می خواهم ثبت سفارش کنم ، آموزش مراحل سفارش را از کدام قسمت می توانم مشاهده کنم؟

شما می توانید از قسمت زیر آموزش های لازم را بصورت ویدئویی و تصویری مشاهده نمایید :

فیلم آموزش 0 تا 100 سامانه ارمغان