آموزش ثبت سفارش و پرداخت


آموزش روش های پرداخت :

دریافت فاکتور رسمی :

جهت دریافت فاکتور و سند رسمی می توانید وارد حساب کاربری شده و با ورود به بخش کاربری و از قسمت سفارش ها ( یا 🔗 لینک اینجا) فاکتور خود را دانلود یا چاپ نمایید.

به دستور بانک مرکزی حداکثر مبلغ 100 میلیون تومان امکان پرداخت آنلاین در هر نوبت از اتصال به درگاه وجود داشته و برای مبالغ بالای 100 میلیون تومان امکان اتصال به درگاه مقدور نمی باشد و جهت پرداخت بایستی کیف پول بخش کاربری خود را از 🔗لینک اینجا در دو نوبت و مجموعاً به مبلغ  محصول مورد نظر شارژ نموده و ثبت سفارش با انتخاب گزینه ی پرداخت با کیف پول را انجام دهید.

پرداخت آنلاین با کارت بانکی (ریالی)

نکته : در این روش ، پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و پروسه تحویل می‏‌شود.

آموزش : هنگام ثبت سفارش میتوانید نحوه پرداخت با کارت بانکی (ریالی) را انتخاب نموده و در مرحله انتخاب درگاه ، درصورتی که کیف پول پنل شما به اندازه کافی موجودی داشته آنرا انتخاب نموده و پرداخت نمایید ، در غیر اینصورت با انتخاب درگاه "بانک مرکزی ج.ا.ایران / پرداخت الکترونیک سپهر " بعد از وارد شدن به درگاه ، اطلاعات پرداخت خود را طبق توضیحات زیر وارد کنیدو پرداخت خود را نهایی نمایید.

برای پرداخت اینترنتی با کارت بانکی ، شما به : *شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی ، *تاریخ انقضاء کارت ، * cvv2 و فعال بودن *رمز پویا نیاز دارید.

راهنمای استفاده از رمز پویا

 • رمز پویا رمز یکبار مصرفی است که به جای رمز دوم استفاده می‌شود.
 • مرحله اول - بر اساس دستورالعمل بانک صادرکننده کارت خود نسبت به فعالسازی رمز پویا اقدام نمایید.
 • مرحله دوم - رمز پویا را بر اساس روش اعلامی از طرف بانک صادر کننده کارت به یکی از روش های زیر دریافت کنید:
  1. دریافت از طریق برنامه کاربردی بانک ، اینترنت بانک و یا موبایل بانک
  2. دریافت از طریق کد USSD بانک صادرکننده کارت شما
  3. دریافت از طریق زدن دکمه ی "درخواست رمز پویا" در درگاه پرداخت اینترنتی
 • مرحله سوم - پس از دریافت رمز به یکی از روشهای فوق ، رمز پویای دریافت شده را در محل تعیین شده برای "رمز دوم" وارد نمایید و سپس مابقی اطلاعات را تکمیل نمایید.

راهنمای پرداخت

 • شماره کارت، عدد ۱۶ رقمی چاپ شده بر روی کارت بانکی شما می باشد.
 • برای دریافت رمز دوم به یکی از پایانه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایید.
 • شماره شناسائی دوم (CVV2) عدد سه یا چهار رقمی چاپ شده پشت یا روی کارت است.
 • تاریخ انقضای کارت عدد ۴ رقمی به فرمت ماه/سال چاپ شده بر روی کارت بانکی می باشد.

دریافت فاکتور رسمی :

جهت دریافت فاکتور و سند رسمی می توانید وارد حساب کاربری شده و با ورود به بخش کاربری و از قسمت سفارش ها ( یا لینک اینجا) فاکتور خود را دانلود یا چاپ نمایید.