آموزش ثبت نام و عضویت در سایت


نحوه ثبت نام و عضویت درسایت و معرفی بخش کاربری و پنل ارمغان

چگونه می توانم یک پروفایل ایجاد کنم؟

در وب سایت روی گزینه “ورود/ثبت نام” کلیک کنید. می توانید با تکمیل اطلاعات درخواستی ثبت نام خود را انجام دهید. 

چگونه می توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

از منوی وب سایت روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید

از سایت کالای مورد نظر خود را  انتخاب و روی گزینه “افزودن به سبد” کلیک کنید .

آدرس تحویل سفارش خود را انتخاب نمایید، امکان تغییر یا ویرایش آدرس در این مرحله وجود دارد.

مشخصات دقیق خود را ثبت نمایید

شیوه پرداخت سفارش خود را انتخاب کنید

پس از پرداخت و نهایی شدن آن ، بخش پشتیبانی از طریق تماس ، تیکت و پیامک جهت تکمیل روند اداری و احراز هویت و پروسه تحویل تماس خواهند گرفت

چطور می توانم آدرس خود را در حساب کاربری ثبت کنم؟

پس از تکمیل اطلاعات کاربری خود به قسمت نشانی ها مراجعه کنید.

 

سوالات متداول

مشاهده فیلم شرایط فروش و اطلاعات کامل

لطفاً به دقت شرایط مذکور در صفحه هر محصول را به دقت مطالعه نموده و 🔗فیلم آموزشی را مشاهده نمایید چراکه تمام اطلاعات ذکر گردیده و نهایتاً درصورت مطالعه موارد فوق الذکر و داشتن سوال یا نیاز به مشاوره ، از چت آنلاین سایت در گوشه سمت راست و یا 🔗لینک اینجا می توانید از مشاوره و راهنمایی تیم مشاوران ارمغان بهره مند گردید.

آیا قیمت های نقدی خودرو و دیگر وسایل نقلیه قیمت روز بازار و همگی صفر مدل 1403 است ؟

قیمت هر خودرو برای فول آپشن ترین مدل موجود در بازار می باشد بعنوان مثال خودرو پژو 207 دارای مدل های مختلف و اختلاف قیمت چند صدمیلیونی می باشد و ملاک شما نمی تواند ارزان ترین مدل آن باشد . و قیمت ها به روز می باشد مگر در مواردی خاص که بازار دچار التهاب هیجانی و زودگذر چند روزه باشد. البته درصورت کاهش و افت قیمت در هنگام تحویل ملاک ، قیمت بازار در روز تحویل بوده و چنانچه قیمت ها افزایش یافت ملاک قیمت ، مبلغ زمان ثبت سفارش می باشد. و برای خودرهای صفر که در سال 1403 تولید نمی گردد و صفر/خشک 1402 می باشند ، در سند که در رهن می باشد قید می گردد که صفر و تحویل 1403می باشد و اولین پلاک به نام خریدار صادر می گردد.

شرایط لازم و نوع ضمانت نامه جهت "خرید اقساطی" انواع وسایل نقلیه چیست ؟

!!! توجه : کلیّه وسایل حمل و نقل مجهز به ردیاب (جی پی اس/GPS) پیشرفته سیمکارت دار و دزدگیر ماهواره ای بصورت مخفی بوده و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را دارا بوده و هرگونه اعمال تغییر در آن منجر به خاموشی وسیله و توقیف آن می شود.
موارد 11 گانه ضمانت و موارد تضمین (هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11گانه تضمین در زیر یا اعتبارسنجی از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد و تمام موارد ذیل توسط پشتیبانی و کارشناسان انجام می پذیرد ) : 
1) سند به نام شما امّا در رهن بوده و قابل فروش و نقل و انتقال نمی باشد.حتی بصورت وکالتی و محضری! تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.
2) اخذ سفته از متقاضی به ارزش کل تسهیلات/کل اقساط
3) صدور بیمه نامه " بیمه اعتباری " توسط ارمغان جهت تحت پوشش قرار گرفتن و تضمین بازپرداخت مطالبات از وام گیرندگان یا خریداران محصولات فروش اقساطی و لیزینگ
4) صدور بیمه نامه برای " خودرو " ، " موتورسیکلت " و "بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و عمرانی" شامل ( الف- سرقت ب- آتش سوزی ،صاعقه ، انفجار ج- زلزله ،زلزله دریائی،آتشفشان د- خرابکاری واخلال غیر گروهی ه - تگرگ ، یخ زدگی ، یخ شناور و- عدم مهارت ، اجرا با کیفیت نازل ض- سقوط ، تصادم ، تصادف، واژگونی ح- غفلت ، سهل انگاری ، خطای غیرعمد ط - سیل ، آب گرفتگی ، امواج دریا یا صونامی ی - باران ، برف ، بهمن ، طوفان ، گردباد ، تند باد ل- رانش زمین ،نشست زمین ، لغزش زمین ، ریزش کوه یا صخره ظ - خسارت‌های ناشی از کاربرد آب یا اقدامات جهت اطفای حریق)
5) ردیاب جی پی اس سیمکارتی و ماهواره ای دارای دزدگیر با قابلیت متوقف سازی برای کلیه محصولات نصب میگردد
6) تاییدیه اقامتگاه توسط ارمغان از GNAF دریافت میگردد
7) احراز هویت و استعلام کامل مدارک
8) اخذ نمونه امضاء و اثر انگشت دیجیتال محضری از متقاضی 
9) فعالسازی گواهی امضاء الکترونیک  سخت افرازی /OTP  usb همراه wallet( اختصاصی ارمغان )
10) اخذ تعهدنامه محضری متقاضی منوط بر اینکه : یارانه ، سهام ، کلیه حساب های بانکی و اموال منقول / غیر منقول متقاضی جهت پشتوانه پرداخت اقساط بوده و اگر اقساط بیش از 2 بار تاخیر در پرداخت داشته و در مرحله سوم پرداخت انجام نگردد ، حکم توقیف وسیله نقلیه صادر شده و درصورت عدم توانایی در بازپرداخت اقساط ، از محل دارایی های فوق الذکر مبلغ اقساط دریافت می گردد و نیز درصورت عدم امکان وصول از محل دارایی های فوق به هر دلیل ( نداشتن دارایی و یا ملزوم بودن دارایی برای امرار معاش و محل اسکان خانواده ) و یا به دلایل :  وقوع حوادث و شرایط فورس ماژور یا قوه قهریه ، بیماری و معلولیت ، فوت ، از محل بیمه های صادر شده جبران خسران می گردد.
11) همراهی و همکاری با نماینده/کارشناسان و وکلای ارمغان جهت عملیات موارد فوق الذکر و تصدیق/تایید مدارک احراز هویت در زمان مراجعه به مکان خریدار یا هنگام تحویل ، جهت جلوگیری از خرید با هویت جعلی یا مدارک دیگر افراد ، بدیهی است در صورت مغایرت مدارک فرد خاطی به مراجع قانونی معرفی میگردد.

شرایط لازم برای اخذ وام چیست ؟

هریک از طرح های وام برای گروه خاصی از اقشار بوده که توضیحات کامل در صفحه هر طرح به صورت دقیق شرح داده شده و جهت ضمانت مهم ترین آیتم ها : اخذ سفته + تعهدنامه محضری + احراز هویت می باشد.

آیا شرایط ضمانت دقیقاً موارد ذکر شده است و بعداً مدارک اضافی درخواست نمیگردد؟

هیچگونه مدرک اضافی درخواست نخواهد شد و کاملاً طبق شرایط مذکور در صفحه توضیحات هر محصول عمل میگردد. و هیچگونه اعتبارسنجی نیاز نمی باشد.

درصد سود ( بهره ) جهت خرید اقساطی چقدر است ؟

درصد سود برای خرید اقساطی در روش پرداخت با کارت بانکی 22% واقعی و در روش پرداخت با رمز ارز 18% واقعی می باشد ، بطوریکه اکثر شرکت های لندتک یا فروش اقساطی و حتی برخی بانک ها ! ادعای درصد سود پائین تری دارند که کاملاً کذب و به نوعی فریب مشتریان می باشد چراکه 🔗طبق فرمول بانک مرکزی (🔗لینک اینجا) با محاسبه سود ، ادعای واهی ایشان آشکار میشود که بهره دریافتی و واقعی بعضاً 60 تا 70 درصد می باشد. برای محاسبه سود و اقساط طبق فرمول بانک مرکزی می توانید به این 🔗لینک مراجعه نمائید تا خود صحت و سقم این ادعاهای کذب را متوجه گردید.

من هیچگونه ضامن و چک بانکی ندارم آیا امکان سفارش/خرید دارم؟

بله ، جهت ضمانت "خرید اقساطی" طبق شرایط مندرج در بخش "توضیحات جامع" هر محصول ،  خود فرد ضامن محسوب می گردد و تنها بایستی شرایط لازم ذکر شده در توضیحات محصول را دارا باشید.

من وام از بانک های دیگر داشته و چک برگشتی دارم آیا باید قبل ازسفارش/خرید آنها را تسویه نمایم؟

خیر . کافیست شرایط مندرج در "توضیحات جامع" طرح مورد نظر را داشته باشید ، توصیه میشود شرایط لازم وتوضیحات هر طرح را به دقت و کامل مطالعه نمایید.

آیا امکان ثبت سفارش و خرید چند فقره وسیله نقلیه برای یک شخص وجود دارد ؟

خیر . هر شخص حقیقی تنها امکان خرید یک فقره را داشته و نه بیشتر !
و فقط برای خریداران تراکتور امکان خرید هر یک از ادوات کشاورزی یا همه ادوات وجود دارد.

آیا امکان ثبت نام وام و خرید اقساطی وسایل حمل و نقل بطور همزمان برای یک شخص وجود دارد؟

بله . فرد متقاضی درصورت داشتن شرایط در توضیحات طرح وام ، امکان ثبت نام وام و خرید اقساطی را دارد ، چراکه در خرید اقساطی سند در رهن بوده و نیازی به صامن وجود ندارد.

زمان تحویل چه مدت می باشد؟

" پروسه تحویل" فوراً پس از پرداخت مبلغ اولیّه ، در همان روز آغاز و عملیاتی میگردد و تحویل در مکان خریدار توسط نماینده ارمغان می باشد

"پروسه تحویل 11 گانه" شامل موارد زیر جهت اخذ موارد 11گانه تضمین و ضمانت می باشد : 

1: ارسال/بارگذاری مدارک هویتی و فیلم و عکس احراز هویت کامل و KYC

2: صدور بیمه نامه ها

3: اخذ تعهدنامه محضری 

4: اخذ امضای دیجیتال 

5: اخذ گواهی امضاء و اثر انگشت محضری از دفاتر اسناد رسمی

6:  دریافت سفته

7: فعالسازی گواهی امضاء  دیجیتال/OTP توکن سخت افرازی USB اختصاصی دارای کیف پول دیجیتال(Digital Wallet)  و اختصاصی ارمغان جهت ورود به "پرتال اقساط" 

8: فعالسازی ، نصب و راه اندازی ردیاب (جی پی اس/GPS) سیمکارتی دارای دزدگیر ماهواره ای با رجیستر سیمکارت دیتای بنام 

9: تاییدیه آدرسGNAF توسط پست ج.ا.ا  جهت احراز اقامتگاه قانونی

10: امور تنظیم سند و و قرار گرفتن در رهن/عدم امکان انتقا و فروش 

11: استعلام سامانه هدا از ثبت احوال ،سامانه شاهکار ،کد شهاب و تطابق با دولت الکترونیک - همچنین استعلام بهمراه بازدید و بازرسی حضوری موارد فوق الذکر توسط نمایندگان یا کارشناسان/وکلای ارمغان

*** تمام موارد فوق الذکر توسط پشتیبانی و راهنمایی کارشناسان انجام می پذیرد و نیازی به علم خریداران برای اجرای موارد فوق نمی باشد*

*افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و  سازمان بهزیستی و مشمولان یارانه معیشتی در اولویت و دارای شرایط ویژه با  سود بازپرداخت پایین تری (21%) می باشند.

*متقاضی بایستی عضو هیچگونه حزب سیاسی مخالف نظام جمهوری  اسلامی ایران و فرقه های مذهبی انحرافی نباشد. مقیّد بودن به دین مبین  اسلام ( به استثناء ارامنه و مسیحیان محترم ) و اعتقاد به نظام جمهوری  اسلامی ایران از الزامات ثبت سفارش برای فرد متقاضی می باشد.

*امکان انصراف از سفارش و تسویه یا تقسیط کمتر از 6 ماه وجود نداشته و همچنین امکان خرید نقدی وجود نداشته چراکه نوع فعالیت گروه ارمغان از نوع  لِندتِک و فروش اقساطی / لیزینگ می باشد.

*همچنین ثبت سفارش جهت خرید اقساطی به منزله قبول تمامی شرایط مندرج در صفحه هر محصول می باشد و متقاضی ملزم به همکاری با نمایندگان یا کارشناسان / وکلای ارمغان در جهت ارائه مدارک جهت تکمیل موارد 11گانه تضمین مندرج در جدول شرح محصول و سفارش خود می باشد ، و لازم به ذکر بوده هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد. در غیر اینصورت طی مهلت 4 ماهه درصورت عدم همکاری از طرف ایشان ، سفارش باطل و هزینه عودت نمیگردد.

*در پروسه تحویل و مرحله احراز هویت یا زمان تحویل توسط نماینده درصورتی که مشخص گردد فردی هویت و مدارک خود را در اختیار دیگری قرارداده یا هویت بصورت غیرقانونی و اجاره ای می باشد ، وی به مراجع قانونی معرفی خواهد شد ، تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد. 

*مطابق با طی زمان تکمیل پروسه 11گانه فوق الذکر ، بر اساس " اولویت " از لحظه ثبت سفارش و پرداخت هزینه مبلغ اولیه ، تحویل در محل خریدار توسط نماینده ارمغان حداقل 4 الی 6 ماهه بوده و در تمام این مدت متقاضی بایستی تمام مدارک خواسته شده مذکور در موارد 11گانه تضمین به پشتیبانی ارائه نماید ضمناً هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد.

چرا جهت ثبت سفارش/خرید مبلغ اولیه دریافت می شود؟ آیا امکان دارد مبلغ اولیه را پرداخت نکنم؟

لِندتِک ارمغان هیچگونه کارمزد یا پیش پرداختی دریافت نمی کند ، اما فردی که متقاضی وام یا خرید وسایل حمل و نقل می باشد بایستی ایشان هزینه موارد ذکر شده در زیر را پرداخت نماید تا ارمغان مراحل و پروسه تحویل را آغار نماید ، و تنها به دلیل اینکه متقاضی یا شخصی بدون احراز هویت/اقامتگاه و بدون ارائه سفته و تعهدنامه محضری و عدم پرداخت مبلغ اولیه بابت موارد 11گانه تضمین ، هوس ثبتِ سفارش کرده ، امکان اینکه گروه ارمغان هزینه نموده و زمان و انرژی نماینده/وکلا و پرسنل خود را صرف ایشان نماید وجود ندارد ، اگرچنین فردی انتظار دارد هزینه های تضمین11گانه + ایاب و ذهاب نماینده و وکلا جهت تحویل را نیز ارمغان داده و در جستجوی ایشان بوده (🐝مثل هاچ زنبور عسل🐝) تا خودرو یا وسیله حمل نقل را تحویلشان دهد  بسیار مضحک میباشد😂😂😂 ، لابد انتظار میرود اقساط شان را نیز ارمغان پرداخت نماید 😳😳😳 ، برای ایشان تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که بگوییم منتظر باش تا بیاد 🤪🤪🤪  . متقاضی بایستی هزینه موارد زیر را پرداخت کرده و در روند احراز هویت و پروسه اداری کمال همکاری را با پشتیبانی ، کارشناسان ، نمایندگان و وکلای  ارمغان انجام داده تا تحویل سفارش وی تسریع گردد
!!! مبلغ پرداخت اوّلیه بابت موارد زیر بوده :
1) هزینه سخت افزار دو کاره اختصاصی ارمغان : OTP / توکن گواهی امضاء دیجیتال سخت افرازی با قابلیت کیف پول دیجیتال (Digital Wallet)
2) هزینه GPS / ردیاب سیمکارتی و دزدگیر ماهواره ای (با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور)
3) هزینه صدور انواع بیمه نامه ها مذکور در موارد 11گانه تضمین ( با توجه به نوع و قیمت نقدی وسیله نقلیه ، هزینه آن متغیّر می باشد ، بطوریکه هر اندازه قیمت محصول بالاتر باشد هزینه بیمه ها نیز بیشتر می شود )
4) هزینه سفته ( با توجه به قیمت نقدی محصول ، هزینه آن متغیّر می باشد )
5) هزینه تعریف امضاء دیجیتال و تقسیط در پرتال
6) هزینه احراز هویت کامل
7) هزینه های پست و استعلام ها
8) هزینه های محضر/دفتر اسناد رسمی
9) هزینه سیمکارت دیتا
10) هزینه های نماینده/نمایندگی جهت امور اداری
11) دیگر  موارد زیرساخت مذکور در موارد 11 گانه تضمین/ضمانت


چرا مبلغ اولیه هر یک از محصولات با هم متفاوته ؟

بدلیل اینکه وسایل حمل و نقل قیمت های(قیمت نقدی) متفاوتی دارند و به این علت هزینه های بیمه نامه ها و سفته و دیگر موارد زیر ساخت تامین و تحویل بالاتر رفته ، متعاقباً مبلغ و هزینه اولیّه سفارش/خرید نیز به تبع آن بیشتر می شود

چرا در روش پرداخت با "کارت بانکی" و "ارزدیجیتال" هم مبلغ اولیّه و هم تعداد/مبلغ اقساط محصول متفاوته؟

در روش پرداخت با کارت های بانکی شتاب و از طریق درگاه بانک مرکزی ، مطابق قانون شامل 10% مالیات بر ارزش افزوده در مبلغ اولیه و اقساط می باشد و نیز بهره/سود 22% می باشد ، اما در روش پرداخت توسط درگاه ارزدیجیتال تتر ، بدون مالیات و با بهره/سود 18% می باشد ، بدلیل اینکه برخی از اقلام و محصولات سایت وارداتی بوده و با توجه به تحریم های ظالمانه در انتقال بین المللی پول و عدم وجود سوئیفت ، با پرداخت به روش ارزدیجیتال " تتر " علاوه بر عدم آسیب به اقتصاد کشور، با کاهش هزینه های ارمغان ( تا 25%) در انتقال پول و کارمزدها بالا جهت دور زدن تحریم ها ، جهت خرید اقلام وارداتی و خارجی ، مبلغ نهایی مصرف کننده کاهش یافته و متقاضیان پرداخت با روش رمزارز تتر نیز به همین دلیل با بهره/سود پایین تر در مبلغ اقساط و تمام شده و نیز مبلغ اولیه می توانند سفارش خود را ثبت نمایند.

درصورت پرداخت با ارز دیجیتال با افزایش قیمت دلار در آینده ، آیا مبلغ اقساط من هم افزایش می یابد؟

خیر ! به هیچ عنوان ، در هر دو مورد کاهش و افزایش قیمت دلار/تتر مبلغ اقساط کاهش یا افزایش نداشته، بلکه همیشه بصورت ریالی ثابت می باشد. در این طرح بازپرداخت اقساط و هزینه ثبت نام معادل ریالی آن بصورت آنلاین از درگاه رمزارز / ارزدیجیتال پرداخت می گردد ( بطوری که نوسانات قیمت دلار یا رمزارز تتر تغییری در مبلغ اقساط و هزینه ثبت نام شما نداشته و مبلغ اقساط و هزینه ثبت نام را معادل نرخ برابری ریالی آن با تتر در همان روز پرداخت می نمایید و مبلغ اقساط برای 5 سال ثابت می باشد) و با پرداخت به روش ارزدیجیتال "تتر" هم به خود و هم میهنان خود کمک کرده اید تا با دور زدن تحریم های ظالمانه ، محصول خارجی با قیمت ارزان تری به دست همه ایرانیان من الجمله خود شما برسد.

با چه رمز ارزهایی امکان پرداخت وجود دارد ؟

امکان پرداخت با تمامی رمز ارزها و ارزهای دیجیتال وجود داشته اما به جهت سهولت کاربران پرداخت با رمز ارز تتر ارجح می باشد

مبلغ ریالی سفارش را چگونه به رمزارز تتر محاسبه و واریز کنم ؟

شما می توانید از طریق 🔗این لینک با قرار دادن مبلغ ریالی معادل تتر یا هر رمز ارز دیگری را بدست آورید و برای آموزش ویدئویی می توانید به این لینک🔗 مراجعه نمایید .

کدام روش پرداخت برای من مناسب تر است ؟

هر روشی که برای شما آسان تر بوده و احساس راحتی و بهتری دارید برای شما مناسب تر می باشد.  و در سامانه ارمغان هم روش درگاه پرداخت الکترونیک سپهر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به صورت ریالی با کارت بانکی وجود دارد و هم روش درگاه پرداخت ارز دیجیتال تتر

من رمز ارز ندارم ، چگونه میتوانم از مالیات 10% در مبلغ اولیه سفارش و اقساط و 5 قسط نهایی معاف شوم؟

شما می توانید از طریق صرافی های آنلاین اقدام به خرید ارز دیجیتال تتر نموده و به این وسیله پرداخت خود را انجام دهید و درصوتی که با خرید ارز دیجیتال آشنایی ندارید می توانید فیلم آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال تتر  و پرداخت با رمز ارز را از این لینک🔗 مشاهده نمایید.

درصورت تسویه کامل زودتر از موعد اقساط قبل از 5 سال ، سود چگونه محاسبه میگردد؟

در هر زمان بعد از شش ماه (کمتر از 6 ماه این امکان وجود ندارد) امکان تسویه وام و اقساط وجود داشته به این صورت که در سرسید قسط هفتم یا مثلاً بیست و پنجم فردی قصد تسویه داشته باشد ، بهره/سود او نیز 7 ماهه یا 25 ماهه محاسبه شده و تسویه انجام می گردد و برای این منظور و محاسبه سود به تعداد ماه دلخواه می توانید از 🔗حسابگر اقساط و سود طبق فرمول بانک مرکزی ج.ا.ایران🔗 استفاده نمایید.

آیا ممکنه مبلغی را به عنوان پیش پرداخت داده تا مبلغ اقساط کمتر شود؟ چه زمانی باید آنرا پرداخت کنیم؟

بازپرداخت اقساط 5 ساله یا 60 ماهه می باشد و درصورت تمایل این امکان فراهم بوده که اقساط قابل تبدیل به مدت و تعداد کمتر نموده یا درصورت دلخواه پیش پرداخت به هر میزان پرداخت کرده ، آن هم  فقط در زمان و لحظه تحویل محصول یا وسیله نقلیه و در زمان ثبت سفارش  و پیش از تحویل هیچگونه پیش پرداختی بجز هزینه اولیه ثبت نام از متقاضیان دریافت نمی گردد. تا مبلغ اقساط و بهره پرداختی شما کمتر گردد و نیز امکان تسویه در هر زمانی بدون تحمیل هیچگونه هزینه اضافی بصورت آنی فراهم می باشند.
جهت محاسبه مبلغ اقساط به تعداد دلخواه از حسابگر🔗  استفاده نمایید

چگونه سود و تعداد اقساط را به دلخواه خودم را با حسابگر می توانم محاسبه کنم ؟

درصد سود دریافتی در سامانه ارمغان 22% و حداکثر تعداد اقساط 60 ماهه می باشد و شما با قراردادن مبلغ کل محصول و مشخص کردن تعداد اقساط می توانید از این 🔗لینک حسابگر عملیات مورد نظر را انجام دهید.

چگونه رسیدسفارش یا فاکتور رسمی خود را در روش پرداخت رمزارز یا ریالی را دریافت کنم ؟

با ورود به بخش کاربری و پنل ، از قسمت سفارشات ( لینک اینجا🔗 ) با کلیک روی آیکون پرینت و چاپ می توان فاکتور رسمی دارای بارکد و اطلاعات کامل ارمغان همراه با کد اقتصادی را دانلود یا چاپ کرد.

من سوال های بیشتری دارم و نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارم ، چگونه مشاوره بگیرم ؟

درصورت مطالعه کامل :  الف)سولات متداول  ب) مشاهده فیلم های آموزشی  ج) مطالعه توضیحات جامع هر محصول ، نیاز به پرسش یا مشاوره دارید می توانید از چت آنلاین در گوشه سمت راست وبسایت استفاده نمایید. افرادی که با پرداخت مبلغ اولیه ، سفارش خود را تکمیل نموده اند می توانند از بخش کاربری پنل ، قسمت پشتیبانی ( 🔗لینک اینجا) اقدام به ارسال تیکت نمایند.