مهلت خرید محصول
{{days}}days {{hours}} {{minutes}} {{seconds}}
وانت کارا دوگانه دو کابین
پیشنهاد ویژه

وانت کارا دوگانه دو کابین

تعداد محدود

از {{model.count}}
76,957,000 تومان
69,261,300 تومان
10%
تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
نحوه پرداخت
نحوه پرداخت را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

توضیحات اجمالی

⚠️ظرفیّت  "محدود" می باشد و هر شخص تنها یک فقره وسیله حمل و نقل ، امکان سفارش دارد نه بیشتر !

مشاهده فیلم

مبلغ پرداخت اوّلیه بابت موارد جدول زیر و ثبت سفارش بوده و فروش ازدَم قسط میباشد.
69,261,300
76,957,000
مبلغ هر قسط
22,600,150
27,038,915
تعداد اقساط
60 قسط
60 قسط 
نرخ بهره
%18
%22
سال ساخت
صفر : 1403
صفر : 1403
قیمت نقدی
890/000/000
890/000/000
شرایط تحویل
"پروسه تحویل" فوراً پس از پرداخت مبلغ اولیّه در همان روز آغاز و عملیاتی میگردد و تحویل در مکان خریدار توسط نماینده ارمغان می باشد
!!! مبلغ پرداخت اوّلیه بابت موارد زیر بوده و پیش پرداخت نمی باشد و فروش از دَم قسط بوده و هیچ پیش پرداختی دریافت نمی گردد.
1) هزینه سخت افزار دو کاره اختصاصی ارمغان : OTP / توکن گواهی امضاء دیجیتال سخت افرازی با قابلیت کیف پول دیجیتال (Digital Wallet)
2) هزینه GPS / ردیاب سیمکارتی و دزدگیر ماهواره ای (با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور)
3) هزینه صدور انواع بیمه نامه ها مذکور در موارد 11گانه تضمین ( با توجه به نوع و قیمت نقدی وسیله نقلیه ، هزینه آن متغیّر می باشد ، بطوریکه هر اندازه قیمت محصول بالاتر باشد هزینه بیمه ها نیز بیشتر می شود )
4) هزینه سفته ( با توجه به قیمت نقدی محصول ، هزینه آن متغیّر می باشد )
5) هزینه تعریف امضاء دیجیتال و تقسیط در پرتال
6) هزینه احراز هویت کامل
7) هزینه های پست و استعلام ها
8) هزینه های محضر/دفتر اسناد رسمی
9) هزینه سیمکارت دیتا
10) هزینه های نماینده/نمایندگی جهت امور اداری
11) دیگر  موارد زیرساخت ثبت نام مذکور در شرایط زیر ( آیتم های موارد 11 گانه تضمین )
قوانین منعطف و متغیّر  بازپرداخت بصورت سفارشی و یا متناسب با توان بازپرداخت
بازپرداخت کلیّه خرید های اقساطی  در سامانه و پرتال ارمغان 5 ساله یا 60 ماهه می باشد و درصورت تمایل این امکان فراهم بوده که اقساط قابل تبدیل به مدت و تعداد کمتر نموده یا درصورت دلخواه پیش پرداخت به هر میزان پرداخت کرده ( اخذ پیش پرداخت دلخواه فقط همزمان با لحظه تحویل می باشد و در زمان ثبت سفارش در سایت هیچ پیش پرداختی دریافت نمی گردد ) تا مبلغ اقساط و سود پرداختی متقاضی کمتر گردد و نیز امکان تسویه در هر زمانی بدون تحمیل هیچگونه هزینه اضافی بصورت *** آنی فراهم می باشد. جهت محاسبه مبلغ اقساط به تعداد دلخواه از منوی سایت گزینه حسابگر (🔗لینک اینجا) استفاده نمایید.
*** امکان انصراف و تسویه یا تقسیط کمتر از 6 ماه  و خرید نقدی به هیچ عنوان وجود ندارد ، چراکه فعالیت ارمغان از نوع لِندتِک و فروش اقساطی/لیزینگ می باشد.
عنوان
قوانین ثابت و ملزوم ، بدون امکان تغییر یا سفارشی سازی
ضامن
خود فرد متقاضی طبق شرایط مذکور در آیتم زیر بعنوان ضامن محسوب می گردد
موارد 11گانه تضمین
!!! توجه : کلیّه وسایل حمل و نقل مجهز به ردیاب (جی پی اس/GPS) پیشرفته سیمکارت دار و دزدگیر ماهواره ای بصورت مخفی بوده و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را دارا بوده و هرگونه اعمال تغییر در آن منجر به خاموشی وسیله و توقیف آن می شود.

موارد 11 گانه ضمانت و موارد تضمین (هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11گانه تضمین در زیر یا اعتبارسنجی از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد و تمام موارد ذیل توسط پشتیبانی و کارشناسان انجام می پذیرد ) : 

1) سند به نام شما امّا در رهن بوده و قابل فروش و نقل و انتقال نمی باشد.حتی بصورت وکالتی و محضری!تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.

2) اخذ سفته از متقاضی به ارزش کل تسهیلات/کل اقساط

3) صدور بیمه نامه " بیمه اعتباری " توسط ارمغان جهت تحت پوشش قرار گرفتن و تضمین بازپرداخت مطالبات از وام گیرندگان یا خریداران محصولات فروش اقساطی و لیزینگ

4) صدور بیمه نامه برای " خودرو " ، " موتورسیکلت " و "بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و عمرانی" شامل ( الف- سرقت ب- آتش سوزی ،صاعقه ، انفجار ج- زلزله ،زلزله دریائی،آتشفشان د- خرابکاری واخلال غیر گروهی ه - تگرگ ، یخ زدگی ، یخ شناور و- عدم مهارت ، اجرا با کیفیت نازل ض- سقوط ، تصادم ، تصادف، واژگونی ح- غفلت ، سهل انگاری ، خطای غیرعمد ط - سیل ، آب گرفتگی ، امواج دریا یا صونامی ی - باران ، برف ، بهمن ، طوفان ، گردباد ، تند باد ل- رانش زمین ،نشست زمین ، لغزش زمین ، ریزش کوه یا صخره ظ - خسارت‌های ناشی از کاربرد آب یا اقدامات جهت اطفای حریق)
 
5) ردیاب جی پی اس سیمکارتی و ماهواره ای دارای دزدگیر با قابلیت متوقف سازی برای کلیه محصولات نصب میگردد

6) تاییدیه اقامتگاه توسط ارمغان از GNAF دریافت میگردد

7) احراز هویت و استعلام کامل مدارک

8) اخذ نمونه امضاء و اثر انگشت دیجیتال محضری از متقاضی
 
9) فعالسازی گواهی امضاء الکترونیک  سخت افرازی /OTP  usb همراه wallet( اختصاصی ارمغان )

10) اخذ تعهدنامه محضری متقاضی منوط بر اینکه : یارانه ، سهام ، کلیه حساب های بانکی و اموال منقول / غیر منقول متقاضی جهت پشتوانه پرداخت اقساط بوده و اگر اقساط بیش از 2 بار تاخیر در پرداخت داشته و در مرحله سوم پرداخت انجام نگردد ، حکم توقیف وسیله نقلیه صادر شده و درصورت عدم توانایی در بازپرداخت اقساط ، از محل دارایی های فوق الذکر مبلغ اقساط دریافت می گردد و نیز درصورت عدم امکان وصول از محل دارایی های فوق به هر دلیل ( نداشتن دارایی و یا ملزوم بودن دارایی برای امرار معاش و محل اسکان خانواده ) و یا به دلایل :  وقوع حوادث و شرایط فورس ماژور یا قوه قهریه ، بیماری و معلولیت ، فوت ، از محل بیمه های صادر شده جبران خسران می گردد.

11) همراهی و همکاری با نماینده/کارشناسان و وکلای ارمغان جهت عملیات موارد فوق الذکر و تصدیق/تایید مدارک احراز هویت در زمان مراجعه به مکان خریدار یا هنگام تحویل ، جهت جلوگیری از خرید با هویت جعلی یا مدارک دیگر افراد ، بدیهی است در صورت مغایرت مدارک فرد خاطی به مراجع قانونی معرفی میگردد.

شرایط تحویل

"پروسه تحویل" فوراً پس از پرداخت مبلغ اولیّه ، در همان روز آغاز و عملیاتی میگردد و تحویل در مکان خریدار توسط نماینده ارمغان می باشد 

لطفاً سوالات متداول (🔗لینک اینجا) و 🔗فیلم آموزشی و توضیحات مندرج در سایت را مشاهده نمایید چراکه تمام اطلاعات ذکر گردیده و نهایتاً درصورت مطالعه موارد فوق الذکر و داشتن سوال یا نیاز به مشاوره ، از چت آنلاین سایت در گوشه سمت راست و یا 🔗لینک اینجا می توانید از راهنمایی تیم مشاوران ارمغان بهره مند گردید.


 

مشاهده فیلم راهنمای روش پرداخت

راهنمای انتخاب روش پرداخت : 

1) پرداخت با کارت بانکی : شامل مالیات 10% در پرداخت مبلغ اولیه و بازپرداخت اقساط بوده و نرخ بهره/سود 22% می باشد. در این روش بازپرداخت اقساط و مبلغ اوّلیه بصورت ریالی توسط کارت بانکی از طریق درگاه آنلاین و شاپرک بانک مرکزی به حساب گروه ارمغان پرداخت می گردد.

2) پرداخت با ارز دیجیتال تتر : بدون مالیات 10% در پرداخت مبلغ اولیه و بازپرداخت اقساط بوده و نرخ بهره/سود 18% می باشد. در این روش بازپرداخت اقساط و پرداخت مبلغ اولیّه معادل ریالی آن 🔗بصورت آنلاین از درگاه رمزارز / ارزدیجیتال تتر (🔗لینک اینجا) پرداخت می گردد ( بطوری  که نوسانات قیمت دلار تغییری در مبلغ اقساط و پرداخت مبلغ اولیّه شما نداشته و  تنها معادل ریالی مبلغ اقساط و پرداخت مبلغ اولیه را معادل دلاری/تتر روز پرداخت می نمایید و مبلغ اقساط برای 5 سال ثابت می باشد) و دلیل نرخ بهره/سود پایین تر در این روش این است که ، بعلت وجود تحریم های ظالمانه و عدم وجود سوئیفت بانکی جهت نقل و انتقال بین المللی ، گروه ارمغان جهت خرید محصولات وارداتی خود متحمّل هزینه دور زدن تحریم ها نشده و متعاقباً هزینه تمام شده برای مصرف کنندگان کاهش یافته و نیز مانع خروج ارز بیشتر از کشور می گردد.

درصورت عدم آشنایی با رمزارزها ، جهت پرداخت با ارزدیجیتال می توانید آموزش بسیار ساده و راحت را از 🔗لینک اینجا مشاهده نمایید


!!! تنها درصورت اطمینان از پرداخت سفارش خود را ثبت نمایید چراکه سفارشات ناقص که مبلغ آن پرداخت نشده حذف شده و بصورت اتوماتیک و سیستمی حساب کاربری شما برای همیشه مسدود می گردد.


توجه!!! امکان  فروش اقساطی به همه اشخاص نبوده و ظرفیّت سفارش این محصول "محدود" می باشد و به محض " اتمام موجودی" فروش این محصول متوقف میگردد. و هر شخص حقیقی تنها یک فقره خودرو یا وسیله حمل و نقل ، امکان ثبت سفارش دارد نه بیشتر !


*افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و  سازمان بهزیستی و مشمولان یارانه معیشتی در اولویت و دارای شرایط ویژه با  سود بازپرداخت پایین تری (21%) می باشند.

*متقاضی بایستی عضو هیچگونه حزب سیاسی مخالف نظام جمهوری  اسلامی ایران و فرقه های مذهبی انحرافی نباشد. مقیّد بودن به دین مبین  اسلام ( به استثناء ارامنه و مسیحیان محترم ) و اعتقاد به نظام جمهوری  اسلامی ایران از الزامات ثبت سفارش برای فرد متقاضی می باشد.

*امکان انصراف از سفارش و تسویه یا تقسیط کمتر از 6 ماه وجود نداشته و همچنین امکان خرید نقدی وجود نداشته چراکه نوع فعالیت گروه ارمغان از نوع  لِندتِک و فروش اقساطی / لیزینگ می باشد.

*ثبت سفارش جهت خرید اقساطی  به منزله قبول تمامی شرایط مندرج در صفحه هر محصول می باشد و متقاضی ملزم به همکاری با نمایندگان یا کارشناسان / وکلای ارمغان در جهت ارائه مدارک جهت تکمیل موارد 11گانه تضمین مندرج در جدول شرح محصول و سفارش خود می باشد ، و لازم به ذکر بوده هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد. در غیر اینصورت طی مهلت 4 ماهه درصورت عدم همکاری از طرف ایشان ، سفارش باطل و هزینه عودت نمیگردد.

*در پروسه تحویل و مرحله احراز هویت یا زمان تحویل توسط نماینده درصورتی که مشخص گردد فردی هویت و مدارک خود را در اختیار دیگری قرارداده یا هویت بصورت غیرقانونی و اجاره ای می باشد ، وی به مراجع قانونی معرفی خواهد شد ، تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.

*مطابق با طی زمان تکمیل پروسه 11گانه فوق الذکر ، بر اساس " اولویت " از لحظه ثبت سفارش و پرداخت هزینه مبلغ اولیه ، تحویل در محل خریدار توسط نماینده ارمغان حداقل 4 الی 6 ماهه بوده و در تمام این مدت متقاضی بایستی تمام مدارک خواسته شده مذکور در موارد 11گانه تضمین به پشتیبانی ارائه نماید ضمناً هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد.

 


 

مشاهده فیلم راهنمای روش پرداخت

راهنمای انتخاب روش پرداخت : 

1) پرداخت با کارت بانکی : شامل مالیات 10% در پرداخت مبلغ اولیه و بازپرداخت اقساط بوده و نرخ بهره/سود 22% می باشد. در این روش بازپرداخت اقساط و مبلغ اوّلیه بصورت ریالی توسط کارت بانکی از طریق درگاه آنلاین و شاپرک بانک مرکزی به حساب گروه ارمغان پرداخت می گردد.

2) پرداخت با ارز دیجیتال تتر : بدون مالیات 10% در پرداخت مبلغ اولیه و بازپرداخت اقساط بوده و نرخ بهره/سود 18% می باشد. در این روش بازپرداخت اقساط و پرداخت مبلغ اولیّه معادل ریالی آن 🔗بصورت آنلاین از درگاه رمزارز / ارزدیجیتال تتر (🔗لینک اینجا) پرداخت می گردد ( بطوری  که نوسانات قیمت دلار تغییری در مبلغ اقساط و پرداخت مبلغ اولیّه شما نداشته و  تنها معادل ریالی مبلغ اقساط و پرداخت مبلغ اولیه را معادل دلاری/تتر روز پرداخت می نمایید و مبلغ اقساط برای 5 سال ثابت می باشد) و دلیل نرخ بهره/سود پایین تر در این روش این است که ، بعلت وجود تحریم های ظالمانه و عدم وجود سوئیفت بانکی جهت نقل و انتقال بین المللی ، گروه ارمغان جهت خرید محصولات وارداتی خود متحمّل هزینه دور زدن تحریم ها نشده و متعاقباً هزینه تمام شده برای مصرف کنندگان کاهش یافته و نیز مانع خروج ارز بیشتر از کشور می گردد.

درصورت عدم آشنایی با رمزارزها ، جهت پرداخت با ارزدیجیتال می توانید آموزش بسیار ساده و راحت را از 🔗لینک اینجا مشاهده نمایید


ضامن خود فرد متقاضی ، طبق شرایط مذکور در آیتم زیر بعنوان ضامن محسوب می گردد. 

توجه : کلیّه وسایل حمل و نقل مجهز به ردیاب (جی پی اس/GPS) پیشرفته سیمکارت دار و دزدگیر ماهواره ای بصورت مخفی بوده و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را دارا بوده و هرگونه اعمال تغییر در آن منجر به خاموشی وسیله و توقیف آن می شود.


موارد 11 گانه ضمانت و موارد تضمین (هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11گانه تضمین در زیر یا اعتبارسنجی از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد و تمام موارد ذیل توسط پشتیبانی و کارشناسان انجام می پذیرد ) :

 
1) سند به نام شما امّا در رهن بوده و قابل فروش و نقل و انتقال نمی باشد.حتی بصورت وکالتی و محضری! تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.


2) اخذ سفته از متقاضی به ارزش کل تسهیلات/کل اقساط


3) صدور بیمه نامه " بیمه اعتباری " توسط ارمغان جهت تحت پوشش قرار گرفتن و تضمین بازپرداخت مطالبات از وام گیرندگان یا خریداران محصولات فروش اقساطی و لیزینگ


4) صدور بیمه نامه برای " خودرو " ، " موتورسیکلت " و "بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و عمرانی" شامل ( الف : سرقت ب : آتش سوزی ،صاعقه ، انفجار ج : زلزله ،زلزله دریائی،آتشفشان د : خرابکاری واخلال غیر گروهی ه : تگرگ ، یخ زدگی ، یخ شناور و : عدم مهارت ، اجرا با کیفیت نازل ض : سقوط ، تصادم ، تصادف، واژگونی ح : غفلت ، سهل انگاری ، خطای غیرعمد ط : سیل ، آب گرفتگی ، امواج دریا یا صونامی ی : باران ، برف ، بهمن ، طوفان ، گردباد ، تند باد ل : رانش زمین ،نشست زمین ، لغزش زمین ، ریزش کوه یا صخره ظ : خسارت‌های ناشی از کاربرد آب یا اقدامات جهت اطفای حریق )


5) ردیاب جی پی اس سیمکارتی و ماهواره ای دارای دزدگیر با قابلیت متوقف سازی برای کلیه محصولات نصب میگردد


6) تاییدیه اقامتگاه توسط ارمغان از GNAF دریافت میگردد


7) احراز هویت و استعلام کامل مدارک


8) اخذ نمونه امضاء و اثر انگشت دیجیتال محضری از متقاضی

 

9) فعالسازی گواهی امضاء الکترونیک  سخت افرازی /OTP  usb همراه wallet ( اختصاصی ارمغان )


10) اخذ تعهدنامه محضری متقاضی منوط بر اینکه : یارانه ، سهام ، کلیه حساب های بانکی و اموال منقول / غیر منقول متقاضی جهت پشتوانه پرداخت اقساط بوده و اگر اقساط بیش از 2 بار تاخیر در پرداخت داشته و در مرحله سوم پرداخت انجام نگردد ، حکم توقیف وسیله نقلیه صادر شده و درصورت عدم توانایی در بازپرداخت اقساط ، از محل دارایی های فوق الذکر مبلغ اقساط دریافت می گردد و نیز درصورت عدم امکان وصول از محل دارایی های فوق به هر دلیل ( نداشتن دارایی و یا ملزوم بودن دارایی برای امرار معاش و محل اسکان خانواده ) و یا به دلایل :  وقوع حوادث و شرایط فورس ماژور یا قوه قهریه ، بیماری و معلولیت ، فوت ، از محل بیمه های صادر شده جبران خسران می گردد.

11) همراهی و همکاری با نماینده/کارشناسان و وکلای ارمغان جهت عملیات موارد فوق الذکر و تصدیق/تایید مدارک احراز هویت در زمان مراجعه به مکان خریدار یا هنگام تحویل ، جهت جلوگیری از خرید با هویت جعلی یا مدارک دیگر افراد ، بدیهی است در صورت مغایرت مدارک فرد خاطی به مراجع قانونی معرفی میگردد.


لطفاً به دقت شرایط مذکور در زیر را مطالعه نموده و سپس بخش سوالات متداول (🔗لینک اینجا) و 🔗فیلم آموزشی (🔗لینک اینجا ) و توضیحات مندرج در سایت را مشاهده نمایید چراکه بصورت مبسوط و کامل تمام اطلاعات ذکر گردیده و نهایتاً درصورت داشتن سوال یا نیاز به مشاوره ، از چت آنلاین سایت در گوشه سمت راست و یا لینک اینجا🔗 می توانید از مشاوره و راهنمایی تیم مشاوران ارمغان که 24 ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی می باشند بهره مند گردید.


!!! تنها درصورت اطمینان از پرداخت سفارش خود را ثبت نمایید چراکه سفارشات ناقص که مبلغ آن پرداخت نشده حذف شده و بصورت اتوماتیک و سیستمی حساب کاربری شما برای همیشه مسدود می گردد.


توجه!!! امکان  فروش اقساطی به همه اشخاص نبوده و ظرفیّت سفارش این محصول "محدود" می باشد و به محض " اتمام موجودی" فروش این محصول متوقف میگردد. و هر شخص حقیقی تنها یک فقره خودرو یا وسیله حمل و نقل ، امکان ثبت سفارش دارد نه بیشتر !

" پروسه تحویل" فوراً پس از پرداخت مبلغ اولیّه ، در همان روز آغاز و عملیاتی میگردد و تحویل در مکان خریدار توسط نماینده ارمغان می باشد

"پروسه تحویل 11 گانه" شامل موارد زیر جهت اخذ موارد 11گانه تضمین و ضمانت می باشد : 

1: ارسال/بارگذاری مدارک هویتی و فیلم و عکس احراز هویت کامل و KYC

2: صدور بیمه نامه ها

3: اخذ تعهدنامه محضری 

4: اخذ امضای دیجیتال 

5: اخذ گواهی امضاء و اثر انگشت محضری از دفاتر اسناد رسمی

6:  دریافت سفته

7: فعالسازی گواهی امضاء  دیجیتال/OTP توکن سخت افرازی USB اختصاصی دارای کیف پول دیجیتال(Digital Wallet)  و اختصاصی ارمغان جهت ورود به "پرتال اقساط" 

8: فعالسازی ، نصب و راه اندازی ردیاب (جی پی اس/GPS) سیمکارتی دارای دزدگیر ماهواره ای با رجیستر سیمکارت دیتای بنام 

9: تاییدیه آدرسGNAF توسط پست ج.ا.ا  جهت احراز اقامتگاه قانونی

10: امور تنظیم سند و و قرار گرفتن در رهن/عدم امکان انتقا و فروش 

11: استعلام سامانه هدا از ثبت احوال ،سامانه شاهکار ،کد شهاب و تطابق با دولت الکترونیک - همچنین استعلام بهمراه بازدید و بازرسی حضوری موارد فوق الذکر توسط نمایندگان یا کارشناسان/وکلای ارمغان

*** تمام موارد فوق الذکر توسط پشتیبانی و راهنمایی کارشناسان انجام می پذیرد و نیازی به علم خریداران برای اجرای موارد فوق نمی باشد*

*افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و  سازمان بهزیستی و مشمولان یارانه معیشتی در اولویت و دارای شرایط ویژه با  سود بازپرداخت پایین تری (21%) می باشند.

*متقاضی بایستی عضو هیچگونه حزب سیاسی مخالف نظام جمهوری  اسلامی ایران و فرقه های مذهبی انحرافی نباشد. مقیّد بودن به دین مبین  اسلام ( به استثناء ارامنه و مسیحیان محترم ) و اعتقاد به نظام جمهوری  اسلامی ایران از الزامات ثبت سفارش برای فرد متقاضی می باشد.

*امکان انصراف از سفارش و تسویه یا تقسیط کمتر از 6 ماه وجود نداشته و همچنین امکان خرید نقدی وجود نداشته چراکه نوع فعالیت گروه ارمغان از نوع  لِندتِک و فروش اقساطی / لیزینگ می باشد.

*همچنین ثبت سفارش جهت خرید اقساطی  به منزله قبول تمامی شرایط مندرج در صفحه هر محصول می باشد و متقاضی ملزم به همکاری با نمایندگان یا کارشناسان / وکلای ارمغان در جهت ارائه مدارک جهت تکمیل موارد 11گانه تضمین مندرج در جدول شرح محصول و سفارش خود می باشد ، و لازم به ذکر بوده هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد. در غیر اینصورت طی مهلت 4 ماهه درصورت عدم همکاری از طرف ایشان ، سفارش باطل و هزینه عودت نمیگردد.

*در پروسه تحویل و مرحله احراز هویت یا زمان تحویل توسط نماینده درصورتی که مشخص گردد فردی هویت و مدارک خود را در اختیار دیگری قرارداده یا هویت بصورت غیرقانونی و اجاره ای می باشد ، وی به مراجع قانونی معرفی خواهد شد ، تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت سفارش با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد. 

*مطابق با طی زمان تکمیل پروسه 11گانه فوق الذکر ، بر اساس " اولویت " از لحظه ثبت سفارش و پرداخت هزینه مبلغ اولیه ، تحویل در محل خریدار توسط نماینده ارمغان حداقل 4 الی 6 ماهه بوده و در تمام این مدت متقاضی بایستی تمام مدارک خواسته شده مذکور در موارد 11گانه تضمین به پشتیبانی ارائه نماید ضمناً هیچ گونه مدرک اضافی و بیشتر از موارد 11 گانه تضمین از متقاضیان درخواست و اخذ نخواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...