زمان خرید محصول به پایان رسیده و امکان ثبت سفارش آن وجود ندارد.

گریدر یا شیب ساز SR960

تعداد محدود

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
نحوه پرداخت
نحوه پرداخت را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

توضیحات اجمالی

ظرفیّت " تعداد و زمان" ثبت نام این طرح "محدود" می باشد و به محض " تکمیل ظرفیت" ثبت نام متوقف میگردد و هر شخص حقیقی تنها یک فقره خودرو یا وسیله حمل و نقل ، امکان ثبت نام دارد نه بیشتر ! و فقط درصورت نیاز امکان ثبت نام یکی از طرح های " اخذ وام" را دارد.

راهنمای انتخاب روش پرداخت : 

1) طرح ارزی : بدون مالیات 10% در مبلغ ثبت نام و بازپرداخت اقساط می باشد.در این طرح بازپرداخت اقساط و هزینه ثبت نام معادل ریالی آن بصورت آنلاین از درگاه رمزارز / ارزدیجیتال و یا درگاه ارزی پرداخت می گردد ( بطوری  که نوسانات قیمت دلار تغییری در مبلغ اقساط و هزینه ثبت نام شما نداشته و  تنها معادل ریالی مبلغ اقساط و هزینه ثبت نام را معادل ارزی روز پرداخت می نمایید و مبلغ اقساط برای 5 سال ثابت می باشد) و در این طرح معاف از 5 قسط بوده بطوریکه 55 قسط به جای 60 قسط پرداخت می گردد. 

2) طرح ریالی : شامل مالیات 10% در مبلغ ثبت نام و بازپرداخت اقساط می باشد. در این طرح بازپرداخت اقساط و هزینه ثبت نام بصورت ریالی از طریق درگاه آنلاین و شاپرک بانک مرکزی پرداخت می گردد.

عنوان طرح
طرح "ارزی" بدون مالیات
طرح "ریالی" شامل 10% مالیات
مبلغ هر قسط
ناموجود (تومان)
با احتساب مالیات = ناموجود (تومان) 
تعداد اقساط
معاف از 5 قسط = 55
60 قسط در 60 ماه
جمع کل اقساط
ناموجود (تومان) 
با احتساب مالیات = ناموجود (تومان)
جمع کل بهره با نرخ 22%
ناموجود (تومان)
ناموجود (تومان) 
***هزینه ثبت نام اوّلیه
ناموجود (تومان)
ناموجود (تومان)
*** هزینه ثبت نام اوّلیه بابت :
1) هزینه سخت افزار دو کاره اختصاصی ارمغان : OTP / توکن گواهی امضاء دیجیتال سخت افرازی با قابلیت کیف پول دیجیتال (Digital Wallet)
2)  هزینه تعریف امضاء دیجیتال و تقسیط در پرتال
3) GPS / ردیاب سیمکارتی و دزدگیر ماهواره ای (با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور)
4) انواع بیمه ها ( با توجه به نوع وسیله نقلیه و قیمت آن متغیّر می باشد )
5) سفته ( با توجه به محصول و قیمت آن متغیّر می باشد )
6) احراز هویت هوشمند KYC توسط هوش مصنوعی
7) هزینه های پست و استعلام ها
8) هزینه های محضر/دفتر اسناد رسمی
9) هزینه سیمکارت دیتا
10) هزینه های نماینده/نمایندگی
11) دیگر  موارد زیرساخت ثبت نام مذکور در شرایط زیر ( آیتم های شرایط تضمین + پروسه و زمان تحویل )
قیمت نقدی
!!! درصورت کاهش قیمت ها ، در زمان تحویل مبلغ اقساط به روز بر مبنای قیمت کاهش یافته محاسبه میگردد و درصورت افزایش قیمت ها ، مبنا ،" قیمت زمان ثبت نام" می باشد و اقساط طبق جدول فوق و حسابگر بوده و هیچگونه هزینه اضافی دریافت نخواهد شد. قیمت : ناموجود  (تومان)
قوانین منعطف و متغیّر  بازپرداخت بصورت سفارشی و یا متناسب با توان بازپرداخت
بازپرداخت کلیّه خرید های اقساطی  در سامانه و پرتال ارمغان 5 ساله یا 60 ماهه می باشد و درصورت تمایل این امکان فراهم بوده که اقساط قابل تبدیل به مدت و تعداد کمتر نموده یا درصورت دلخواه پیش پرداخت به هر میزان پرداخت کرده ( اخذ پیش پرداخت دلخواه فقط همزمان با لحظه تحویل می باشد و در زمان ثبت نام هیچ پیش پرداختی دریافت نمی گردد ) تا مبلغ اقساط و سود پرداختی متقاضی کمتر گردد و نیز امکان تسویه در هر زمانی بدون تحمیل هیچگونه هزینه اضافی بصورت *** آنی فراهم می باشد. جهت محاسبه مبلغ اقساط به تعداد دلخواه از منوی سایت گزینه حسابگر استفاده نمایید.
*** امکان تسویه و تقسیط کمتر از 6 ماه  و خرید نقدی به هیچ عنوان وجود ندارد.
عنوان
قوانین ثابت و ملزوم ، بدون امکان تغییر یا سفارشی سازی
شرایط لازم متقاضی
توجه!!! بدلیل وجود محدودیت در بودجه و تعداد وسایل حمل و نقل ، امکان  فروش اقساطی به همه اشخاص نبوده و به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام ، امکان ثبت نام در سایت بسته خواهد شد. مگر اینکه پس از شروع بازپرداخت اقساط افراد  ثبت نام شده و برگشت سرمایه یا تامین بودجه مازاد مجدداً ثبت نام طرح در  سایت و سامانه باز گردد ، درنتیجه افراد متقاضی بایستی در ثبت نام خود تعجیل نمایند و لازم به ذکر است که تحویل طبق اولویت زمان ثبت نام اشخاص می باشد. 
اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط :
( درصورت تمایل ، چنانچه شاغل/ بازنشسته بخش خصوصی/دولتی و یا دارای کسب و کار/شرکت/موسسه می باشید می توانید از "وام 390 میلیونی طرح کارآمد" و در صورتی که شاغل نبوده و نیاز به وام برای اشتغالزایی یا بنا به هر نیاز و دلیلی دارید ، " وام 180 میلیونی طرح شهروند"و نیز فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی از " وام 800 میلیون تومانی طرح بهداشت " استفاده نمایید ) 
1) کلیه شهروندان دارای سن قانونی و اتباع خارجی دارای مجوز اقامت یا اجازه کار  
2) دارای اسناد و مدارک هویتی :
الف) : دارای محل اسکان / اقامتگاه ثبت شده (مستاجران قرارداد خود و اشخاصی که در منزل والدین/ولی ساکن هستند مدارک اسکان ولی یا والدین نیاز می باشد)
ب) : دارای  شناسنامه و کارت ملی هوشمند ( رسید ثبت نام با کد رهگیری یا شناسنامه جدید یا  اینکه پاسپورت و گواهینامه معتبر )
ج) : دارای خط موبایل
تبصره 1 : افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و  سازمان بهزیستی و مشمولان یارانه معیشتی در اولویت و دارای شرایط ویژه با  سود بازپرداخت پایین تری (21%) می باشند. 
تبصره 2 : متقاضی عضو هیچگونه حزب سیاسی مخالف نظام جمهوری  اسلامی ایران و فرقه های مذهبی انحرافی نباشد. مقیّد بودن به دین مبین  اسلام ( به استثناء ارامنه و مسیحیان محترم ) و اعتقاد به نظام جمهوری  اسلامی ایران از الزامات ثبت نام برای فرد متقاضی می باشد.
ضامن
خود فرد متقاضی طبق شرایط مذکور در آیتم زیر بعنوان ضامن محسوب می گردد
شرایط تضمین
!!! توجه : کلیّه وسایل حمل و نقل مجهز به ردیاب (جی پی اس/GPS) پیشرفته سیمکارت دار و دزدگیر ماهواره ای بصورت مخفی بوده و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را دارا بوده و هرگونه اعمال تغییر در آن منجر به خاموشی وسیله و توقیف آن می شود.

1) سند به نام شما امّا در رهن هلدینگ بوده و قابل فروش و نقل و انتقال نمی باشد حتی بصورت وکالتی و محضری! تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت نام با کارت ملی یا هویت اجاره ای افراد دیگر  ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر (نزول خواری) پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.
2) سفته الکترونیکی
3) بیمه فوت و عمر
4) بیمه بدنه ، بیمه حوادث ( سیل ، زلزله ، طوفان ، آتش سوزی ) و بیمه سرقت
5) بیمه سرمایه گذاری ارمغان
6) تعهدنامه محضری متقاضی منوط بر اینکه : یارانه ، سهام ، کلیه حساب های بانکی و اموال منقول / غیر منقول متقاضی جهت پشتوانه پرداخت اقساط بوده و اگر اقساط بیش از 2 بار تاخیر در پرداخت داشته و در مرحله سوم پرداخت انجام نگردد ، حکم توقیف وسیله نقلیه صادر شده و درصورت عدم توانایی در بازپرداخت اقساط ، از محل دارایی های فوق الذکر مبلغ اقساط دریافت می گردد و نیز درصورت عدم امکان وصول از محل دارایی های فوق به هر دلیل ( نداشتن دارایی و یا ملزوم بودن دارایی برای امرار معاش و محل اسکان خانواده ) و یا به دلایل :  وقوع حوادث و شرایط فورس ماژور یا قوه قهریه ، بیماری و معلولیت ، فوت ، از محل بیمه های صادر شده جبران خسران می گردد.

پروسه و زمان تحویل
پس از ثبت نام و "پرداخت هزینه ثبت نام" پروسه و روند تکمیل پرونده/کارتابل اداری آغاز میشود که شامل مراحل زیر می باشد :
1: ارسال/بارگذاری مدارک هویتی و فیلم و عکس احراز هویت 
2: احراز هویت هوشمندKYC / هوش مصنوعی 
3: تعهدنامه محضری 
4: اخذ امضای دیجیتال 
5: اخذ گواهی امضاء محضری از دفاتر اسناد رسمی
6: سفته دیجیتال 
7: فعالسازی کیف پول دیجیتال(Digital Wallet)  و OTP توکن سخت افرازی USB اختصاصی و دریافتی  از سامانه ارمغان جهت ورود به "پرتال اقساط" 
8: تاییدیه آدرسGNAF توسط پست ج.ا.ا 
9: استعلام سامانه هدا از ثبت احوال 
10: استعلام سامانه شاهکار 
11: استعلام کد شهاب و استعلام موارد فوق الذکر توسط نمایندگی یا کارمندان ارمغان
مطابق با طی زمان تکمیل پروسه فوق الذکر ، بر اساس " اولویت زمان  ثبت نام "  از لحظه ثبت سفارش و پرداخت هزینه ثبت نام ، تحویل حداقل 4 ماه و  حداکثر 6 ماه می باشد.


توجه!!! بدلیل وجود محدودیت در بودجه و تعداد وسایل حمل و نقل  ، امکان  فروش اقساطی به همه اشخاص نبوده و به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام ، امکان ثبت  نام در سایت بسته خواهد شد. مگر اینکه پس از شروع بازپرداخت اقساط افراد  ثبت نام شده و برگشت سرمایه یا تامین بودجه مازاد مجدداً ثبت نام طرح در  سایت و سامانه باز گردد ، درنتیجه افراد متقاضی بایستی در ثبت نام خود تعجیل نمایند و لازم به ذکر است که تحویل طبق اولویت زمان ثبت نام اشخاص می باشد.

اشخاص واجد شرایط :

( همچنین درصورت تمایل ، چنانچه شاغل/ بازنشسته بخش خصوصی/دولتی و یا دارای کسب و کار/شرکت/موسسه می باشید می توانید از "وام 390 میلیونی طرح کارآمد" و در صورتی که شاغل نبوده و نیاز به وام برای اشتغالزایی یا بنا به هر نیاز و دلیلی دارید ، " وام 180 میلیونی طرح شهروند"و نیز فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی از " وام 800 میلیون تومانی طرح بهداشت " استفاده نمایید ) 

1) کلیه شهروندان دارای سن قانونی و اتباع خارجی دارای مجوز اقامت یا اجازه کار  

2) دارای اسناد و مدارک هویتی :

الف) : دارای محل اسکان / اقامتگاه ثبت شده (مستاجران قرارداد خود و اشخاصی که در منزل والدین/ولی ساکن هستند مدارک اسکان ولی یا والدین نیاز می باشد) 

ب) : دارای  شناسنامه و کارت ملی هوشمند ( رسید ثبت نام با کد رهگیری یا شناسنامه جدید یا  اینکه پاسپورت و گواهینامه معتبر ) 

ج) : دارای خط موبایل 

تبصره 1 : افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و  سازمان بهزیستی و مشمولان یارانه معیشتی در اولویت و دارای شرایط ویژه با  سود بازپرداخت پایین تری (21%) می باشند. 

تبصره 2 : متقاضی عضو هیچگونه حزب سیاسی مخالف نظام جمهوری  اسلامی ایران و فرقه های مذهبی انحرافی نباشد. مقیّد بودن به دین مبین  اسلام ( به استثناء ارامنه و مسیحیان محترم ) و اعتقاد به نظام جمهوری  اسلامی ایران از الزامات ثبت نام برای فرد متقاضی می باشد.

ضامن خود فرد متقاضی ، طبق شرایط مذکور در آیتم زیر بعنوان ضامن محسوب می گردد. 

!!! توجه : کلیّه وسایل حمل و نقل مجهز به ردیاب (جی پی اس/GPS) پیشرفته سیمکارت دار و دزدگیر ماهواره ای بصورت مخفی بوده و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را دارا بوده و هرگونه اعمال تغییر در آن منجر به خاموشی وسیله و توقیف آن می شود.

1) سند به نام شما امّا در رهن هلدینگ بوده و قابل فروش و نقل و انتقال نمی باشد حتی بصورت وکالتی و محضری! تمامی راه ها و تدابیر قانونی برای ممانعت دلالان و سوداگران در راستای ثبت نام با کارت ملی یا هویت افراد دیگر ، جهت فروش با بهره و سود بالاتر (نزول خواری) پیش بینی و پیشگیری شده تا این فرصت و طرح که دارای محدودیت در تعداد و زمان می باشد از مصرف کنندگان واقعی سلب نشده و حقوق حمایت از مصرف کنندگان رعایت گردد.

2) سفته الکترونیکی

3) بیمه فوت و عمر

4)بیمه بدنه ، بیمه حوادث ( سیل ، زلزله ، طوفان ، آتش سوزی ) و بیمه سرقت

5) بیمه سرمایه گذاری ارمغان

6) تعهدنامه محضری متقاضی منوط بر اینکه یارانه ، سهام ، کلیه حساب های بانکی و اموال منقول / غیر منقول متقاضی جهت پشتوانه پرداخت اقساط بوده و اگر اقساط بیش از 2 بار تاخیر در پرداخت داشته و در مرحله سوم پرداخت انجام نگردد ، حکم توقیف وسیله نقلیه صادر شده و درصورت عدم توانایی در بازپرداخت اقساط ، از محل دارایی های فوق الذکر مبلغ اقساط دریافت می گردد و نیز درصورت عدم امکان وصول از محل دارایی های فوق به هر دلیل ( نداشتن دارایی و یا ملزوم بودن دارایی برای امرار معاش و محل اسکان خانواده ) و یا به دلایل :  وقوع حوادث و شرایط فورس ماژور یا قوه قهریه ، بیماری و معلولیت ، فوت ، از محل بیمه های صادر شده جبران خسران می گردد.

پس از ثبت نام و "پرداخت هزینه ثبت نام" پروسه و روند تکمیل پرونده/کارتابل اداری آغاز میشود که شامل مراحل زیر می باشد : 

1: ارسال/بارگذاری مدارک هویتی و فیلم و عکس احراز هویت 

2: احراز هویت هوشمند KYC / هوش مصنوعی 

3: تعهدنامه محضری 

4: اخذ امضای دیجیتال 

5: اخذ گواهی امضاء محضری از دفاتر اسناد رسمی

6: سفته دیجیتال 

7: فعالسازی کیف پول دیجیتال(Digital Wallet)  و OTP توکن سخت افرازی USB اختصاصی و دریافتی  از سامانه ارمغان جهت ورود به "پرتال اقساط" 

8: تاییدیه آدرسGNAF توسط پست ج.ا.ا 

9: استعلام سامانه هدا از ثبت احوال 

10: استعلام سامانه شاهکار 

11: استعلام کد شهاب و استعلام موارد فوق الذکر توسط نمایندگی یا کارمندان ارمغان

مطابق با طی زمان تکمیل پروسه فوق الذکر ، بر اساس " اولویت زمان  ثبت نام " از لحظه ثبت سفارش و پرداخت هزینه ثبت نام ، تحویل حداقل 4 ماه و  حداکثر 6 ماه می باشد.

قیمت نقدی
!!! درصورت کاهش قیمت ها ، در زمان تحویل مبلغ اقساط به روز بر مبنای قیمت کاهش یافته محاسبه میگردد و درصورت افزایش قیمت ها ، مبنا ،" قیمت زمان ثبت نام" می باشد و اقساط طبق ارقام مندرج در سایت و حسابگر بوده و هیچگونه هزینه اضافی دریافت نخواهد شد. قیمت : ناموجود (تومان)
قوانین و شرایط منعطف و متغیّر  بازپرداخت بصورت سفارشی و یا متناسب با نیاز و توان بازپرداخت متقاضی :
بازپرداخت کلیّه خرید های اقساطی  در سامانه ارمغان 5 ساله یا 60 ماهه می باشد و درصورت تمایل این امکان فراهم بوده که اقساط قابل تبدیل به مدت و تعداد کمتر نموده یا درصورت دلخواه پیش پرداخت به هر میزان پرداخت کرده ( اخذ پیش پرداخت دلخواه فقط همزمان با لحظه تحویل می باشد و در زمان ثبت نام هیچ پیش پرداختی دریافت نمی گردد ) تا مبلغ اقساط و سود پرداختی شما کمتر گردد و نیز امکان تسویه در هر زمانی بدون تحمیل هیچگونه هزینه اضافی بصورت آنی فراهم می باشند. جهت محاسبه مبلغ اقساط به تعداد دلخواه از منوی سایت گزینه حسابگر استفاده نمایید.
امکان تسویه و تقسیط کمتر از 6 ماه  و خرید نقدی به هیچ عنوان وجود ندارد 

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...